A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Маріупольський професійний аграрний ліцей (МПАЛ)

Тренінгове заняття серед учнів ліцею.

Протягом трьох місяців інструктором Лопаевим Олександром представником Міжнародного Медичного корпусу України серед учнів ліцею проводилось тренінгове заняття з психосоціальної підтримки населення, які постраждали від військового конфлікту. В ході занять знаходили стратегію в боротьбі зі стресовими ситуаціями, відносинами з однолітками, а також знайомилися з поняттями гендер, гендерне насильство, навчалися бути союзниками в викорінення насильства щодо жінок та дівчат. Заняття проводилися в дискусійній формі і теплій дружній атмосфері.

13:27 28.05.2019

Квест "Місто майстрів".

22 травня 2019 року в нашому місті пройшов квест під назвою «Місто майстрів» серед якого взяли участь учні нашого ліцею.

08:29 23.05.2019

Захід шанування ветеранів Великій  Вітчизняній  Війни  «Уклін живим, загиблим слава!»

07 травня 2019 року в нашому ліцеї пройшов захід шанування ветеранів Великій  Вітчизняній  Війни  «Уклін живим, загиблим слава!».  Протягом 74 років  День Перемоги наша країна святкуватиме так само, як і в далекому вже 1945 році. Це свято залишається радісним і трагічним, ніколи не зникне з пам'яті народна гордість за Велику Перемогу.

21:31 07.05.2019

Проведення позакласного часу за темою «Сміємося, бігаємо, рухаємося, щоб краще рости разом».

10 квітня 2019р. під керівництвом викладача фізичного виховання Самойлової О.І. та  майстра виробничого навчання  Шепотинник А.О. у спортивній залі  ліцея відбувся  позакласний час за темою «Сміємося, бігаємо, рухаємося, щоб краще рости разом».

11:18 12.04.2019

Участь у обласному  конкурсі фахової майстерності.

29 березня 2019 року на базі Великоновосілківського професійного ліцею відповідно до наказу департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації було проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва». Учасниками даного Конкурсу стали заклади професійної (професійно-технічної) освіти, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників за даною професією. У конкурсі прийняв участь учень нашого ліцею Бордейчук Іван Васильович. Відповідно до кількості набраних балів журі визначило переможця, призерів та розподілили місця за конкурсантами, серед яких став Бордейчук Іван, який зайняв II  місце. 

13:07 01.04.2019

Презентація матеріалів по історії українського козацтва в ліцеї.

20.03.2019 р. в  ліцеї відбулася презентація матеріалів по історії українського козацтва перед учнями ліцею і запрошеними, яку підготував і провів старший заставний джура Ліцейської сотні Сартанського полку УРК імені Генерала Муравйова В.Є. Федір Любецький. Слід відмітити, що Федір в своєму ранньому віці за вагомий внесок у відродження духовних і патріотичних традицій українського козацтва, значні досягнення в роботі на благо українського народу, активну громадянську позицію вже відмічений нагородою – медаллю «За вірність традиціям» ІІ ступеня. На презентацію були запрошені: отаман Сартанського полку УРК Герой Козацтва Генерал козацтва Єрмоленко Є.А., отаман Ліцейської сотні Сартанського полку УРК імені Генерала Муравйова В.Є. полковник УРК Богадиця Г.І., та Головний інспектор-ревізор УРК в Приазовському регіоні Генерал козацтва Кір’яков В.Л. Діяльність козацького товариства в ліцеї набирає обертів. В ряди Українського реєстрового козацтва вступають учні і вихователі.

13:50 20.03.2019

Виставка- конкурс по писанкарству "Слобожанська писанка".

Протягом березня 2019р.  в ліцеї  проходить заочна виставка – конкурс по писанкарству «Слобожанська писанка».  Оригінальний орнамент писанок не тільки чарує своєю вишуканістю, мініатюрністю, гармонією колориту, він несе прадавні символи світорозуміння і природи, єднає з традицією минулого. Українська писанка в світі є символом нашого народу.Учасники гуртку «Дивосвіт»  представили композицію «Писанкове сяйво».

14:58 18.03.2019

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора