A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Маріупольський професійний аграрний ліцей (МПАЛ)

Сторінка на стадії наповнення.

Профорієнтаційна робота Маріупольського прфесійного аграрного ліцею

З профорієнтаційною роботою представники Маріупольського професійного аграрного ліцею завітали до ЗОШ № 58 селища Талаківка. З учнями 9-го класу було проведено тренінг "Професія - гордість, професія - гідність, професія - щастя людського життя". 

10:08 28.02.2020

IV Обласний фестиваль різдвяних традицій «Різдвяне диво»

22 січня 2020 року здобувачі освіти Маріупольського професійного аграрного ліцею взяли участь у IV Обласному фестивалі різдвяних традицій «Різдвяне диво» який відбувся у м. Маріуполі за сприяння КЗ «Донецький Палац молоді «Юність» під керівництвом департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації. Метою заходу є збереження і розвиток різдвяних традицій українського народу, підвищення духовно-культурного рівня серед молоді.

13:48 23.01.2020

Інформування з мінної небезпеки

18 грудня 2019 р. в актовій залі Маріупольського професійного аграрного ліцею відбулася презентація за темою: «Загроза, яку приховують вибухонебезпечні предмети».

11:12 18.12.2019

Про основні положення функціонування пенсійного забезпечення в сучасних умовах учнівській молоді

03 грудня 2019 року головний спеціаліст з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 5 Маріупольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Марина Красновська зустрілась з здобувачами освіти Маріупольського професійного аграрного ліцею. Фахівець фонду розповіла які види пенсії існують, що таке страховий стаж та скільки його потрібно для виходу на пенсію за віком на сьогодні, про основні складові, які впливають на розмір пенсійних виплат. Марина Красновська акцентувала увагу учнів на важливості офіційного працевлаштування. Вона пояснила, що чим більше офіційна заробітна плата, тим більша майбутня пенсія. Повідомила про можливість контролювати сплату внесків страхувальником через Вебпортал електронних послуг.

13:55 05.12.2019

Підвищуємо рівень інформування працюючого населення міста

З метою підвищення рівня інформування працюючого населення стосовно пенсійного законодавства 03 грудня 2019 року головний спеціаліст з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 5 Маріупольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Марина Красновська провела інформаційну зустріч з трудовим колективом Маріупольського професійного аграрного ліцею. Представник фонду надала роз’яснення щодо основних положень функціонування пенсійного забезпечення в сучасних умовах. Особливу увагу приділила основним показникам, які впливають на розмір пенсійних виплат. Висвітлено порядок перерахунку пенсій з 01 грудня поточного року. В ході зустрічі Марина Красновська проінформувала присутніх про можливості Вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

13:55 05.12.2019

Обласна олімпіада з математики.

8 листопада 2019 року здобувач освіти І курсу Маріупольського професійного аграрного ліцею Устінов Владислав прийняв участь в обласній олімпіаді з математики.

14:14 04.12.2019

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності “WorldSkills Ukraine”

13 - 15 листопада 2019 р. на базі СК "Іллічивець" відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності “WorldSkills Ukraine”- 2019, в якому прийняв участь Ромашевський Захар - учень ІІІ курсу Маріупольського професійного аграрного ліцею за компетенцією "Слюсарні роботи" (майстер виробничого навчання Колмиков О.Ю).

13:41 21.11.2019

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора