A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Маріупольський професійний аграрний ліцей (МПАЛ)

Сторінка на стадії наповнення.

IV Обласний фестиваль різдвяних традицій «Різдвяне диво»

22 січня 2020 року здобувачі освіти Маріупольського професійного аграрного ліцею взяли участь у IV Обласному фестивалі різдвяних традицій «Різдвяне диво» який відбувся у м. Маріуполі за сприяння КЗ «Донецький Палац молоді «Юність» під керівництвом департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації. Метою заходу є збереження і розвиток різдвяних традицій українського народу, підвищення духовно-культурного рівня серед молоді.

13:48 23.01.2020

Інформування з мінної небезпеки

18 грудня 2019 р. в актовій залі Маріупольського професійного аграрного ліцею відбулася презентація за темою: «Загроза, яку приховують вибухонебезпечні предмети».

11:12 18.12.2019

Про основні положення функціонування пенсійного забезпечення в сучасних умовах учнівській молоді

03 грудня 2019 року головний спеціаліст з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 5 Маріупольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Марина Красновська зустрілась з здобувачами освіти Маріупольського професійного аграрного ліцею. Фахівець фонду розповіла які види пенсії існують, що таке страховий стаж та скільки його потрібно для виходу на пенсію за віком на сьогодні, про основні складові, які впливають на розмір пенсійних виплат. Марина Красновська акцентувала увагу учнів на важливості офіційного працевлаштування. Вона пояснила, що чим більше офіційна заробітна плата, тим більша майбутня пенсія. Повідомила про можливість контролювати сплату внесків страхувальником через Вебпортал електронних послуг.

13:55 05.12.2019

Підвищуємо рівень інформування працюючого населення міста

З метою підвищення рівня інформування працюючого населення стосовно пенсійного законодавства 03 грудня 2019 року головний спеціаліст з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 5 Маріупольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Марина Красновська провела інформаційну зустріч з трудовим колективом Маріупольського професійного аграрного ліцею. Представник фонду надала роз’яснення щодо основних положень функціонування пенсійного забезпечення в сучасних умовах. Особливу увагу приділила основним показникам, які впливають на розмір пенсійних виплат. Висвітлено порядок перерахунку пенсій з 01 грудня поточного року. В ході зустрічі Марина Красновська проінформувала присутніх про можливості Вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

13:55 05.12.2019

Обласна олімпіада з математики.

8 листопада 2019 року здобувач освіти І курсу Маріупольського професійного аграрного ліцею Устінов Владислав прийняв участь в обласній олімпіаді з математики.

14:14 04.12.2019

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності “WorldSkills Ukraine”

13 - 15 листопада 2019 р. на базі СК "Іллічивець" відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності “WorldSkills Ukraine”- 2019, в якому прийняв участь Ромашевський Захар - учень ІІІ курсу Маріупольського професійного аграрного ліцею за компетенцією "Слюсарні роботи" (майстер виробничого навчання Колмиков О.Ю).

13:41 21.11.2019

"День кар'єри" у Маріупольському ПАЛ

У Маріупольському професійному аграрному ліцеї згідно затвердженого плану заходів з реалізації державної системи професійної орієнтації, Маріупольським міським центром зайнятості було проведено профорієнтаційний захід «День кар’єри» для учнів ліцею.

14:02 11.11.2019

Міжнародний місячник шкільних бібліотек

З 1 по 31 жовтня 2019 року в Маріупольському професійному аграрному ліцеї  було проведено ряд заходів до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

13:35 11.11.2019

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора